Wszystkie maluchy są już w nowych domach. 

 

08.08.2021 na świat przyszło 6 szczeniąt (4 pieski, 2 suczki)

 

1. Red Hot Chilli's UNEXPECTED MARZIPAN ♂

2. Red Hot Chilli's UNEXPECTED GINGERBREAD ♂

3. Red Hot Chilli's UNEXPECTED SIRIUS DONUT ♂

4. Red Hot Chilli's UNEXPECTED BISCUIT ♂ 

5. Red Hot Chilli's UNEXPECTED CHOCOLATE PRALINE 

6. Red Hot Chilli's UNEXPECTED RED VELVET 

 

https://www.k9data.com/pedigree.asp?ID=1171678 

 

M: Red Hot Chilli's Once in a LifeTime

O: Red Hot Chilli's Design of Nochill

Badania 

HD B
ED 0/0
PRA B
CEA clear
DM - normal
DEN - normal
JADD - probable normal
CP1 - normal
CLPS - normal
CDDY - N/N

Badania 

HD A
ED 0/0
oczy - czyste
PRA A
CEA clear
JADD probable normal
DM - normal
DEN - normal
CP1 - normal
CLPS - normal
CDDY - N/N
Dilution D/D

Osiągnięcia 

Młodzieżowy Champion Polski

 

Osiągnięcia

Interchampion C.I.E.

European Veteran Winner 2018

Champion Polski Weteranów, Champion Ukrainy, Champion Słowacji, Champion Rumunii, Champion Litwy, Champion Polski, Klubowy Champion Litwy, Młodzieżowy Champion Polski

Zwycięzca Klubu Litwy 2013, Zwycięzca Klubu Polski 2014,  Zwycięzca Klubu Polski 2018, Zwycięzca Słowacji 2015

 

 

Nie prowadzimy tzw. listy rezerwacji przed narodzinami szczeniąt (wyjątki: osoby mające już od nas psa oraz doświadczeni hodowcy, szukający konkretnego miotu). Nie sprzedajemy szczeniąt według kolejności zgłoszenia się. Potwierdzenia rezerwacji dokonujemy dopiero po urodzeniu się miotu, kiedy to znamy ilość oraz płeć psów. Pozwala to uniknąć sytuacji, gdy ktoś "był na liście", a jednak nie ma dla niego psa w tym miocie. Preferujemy spotkanie osobiste przed podjęciem decyzji o zarezerwowaniu dla Państwa psa. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie 2500zł na konto bankowe oraz podpisanie umowy przedwstępnej (zarówno umowa przedwstępna jak i umowa kupna-sprzedaży są do wglądu przed rezerwacją). Cena szczenięcia to 6500zł. Szczenięta sprzedawane są na warunkach niehodowlanych. Ze względu na rygorystyczne przepisy eksportu psów, mając na uwadze dobro szczenięcia, nie sprzedajemy obecnie za granicę (aby zrobić to zgodnie z przepisami, pies do minimum 15 tygodnia życia musiałby przebywać w hodowli). Od przyszłych właścicieli wymagamy między innymi odbycia szkolenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa (Toller, szczególnie dla osób początkujących, może stanowić nielada wyzwanie w kwestii posłuszeństwa oraz nadmiernej pobudliwości) oraz wykonania w określonym czasie przeswietlenia w kierunku stawów biodrowych oraz łokciowych (każdy chce zdrowego psa, a jedynym sposobem na określenie zdrowia w danej linii jest po prostu wykonanie badań, są to cenne informacje dla każdego hodowcy).

Każdy wypełniony formularz dostanie odpowiedź w przeciągu ok 2 tygodni od wypełnienia - jak już wspomnieliśmy wcześniej, to nie data jego wysłania będzie decydowała o rezerwacji. Wkrótce podamy też numer telefonu, pod którym będzie można się z nami skontaktować w określonych godzinach.


Szczenięta opuszczą hodowlę w wieku minimum 9-10 tygodni - odrobaczone, zaszczepione, zachipowane, z metryką ZKwP/FCI, książeczķą zdrowia oraz wyprawką na pierwsze dni oraz poradami dla nowych właścicieli. Imiona rodowodowe w tym miocie będą zaczynać się na literke "U".

 


Galeria ojca szczeniąt - LAYS - Red Hot Chilli's Design of Nochill
 

 

 LaysPokaż galerie

 

 

 

 
***************************************************************************************************